sportovní tašky, batohy, cestovní tašky, tašky na čtyřkolky, cyklo tašky

UNIGAL s.r.o. - cestovní tašky, sportovní tašky

Nákupní košík: 0ks - 0Kč
Zakázkové šití sportovních tašek, batohů, tašek na čtyřkolky, cestovních tašek, cyklo tašek, rybářských tašek, reklamních předmětů, pouzdra na hudební nástroje a ostatní sportovní, cestovní a kožené galanterie.

Převzetí zboží, reklamace zásilky

Při převzetí zásilky si pečlivě zkontrolujte její obal a obsah. Pokud zjistíte vadu, postupujte následovně:

  • Obal zásilky je viditelně poškozen
    zkontrolujte obsah zásilky, pokud došlo ke škodě, sepište s dopravcem (řidičem) zápis o vzniklé škodě a neprodleně nás informujte. Do zápisu uveďte čitelně datum, místo, rozsah škody a osoby, které zápis sepsaly v četně jejich podpisů.

  • Obal zásilky není viditelně poškozen, ale po kontrole obsahu
    a) objevíte poškozené zboží, písemně reklamujte škodu u dopravce a to nejpozději do 24 hodin od dodání a o škodě nás informujte
    b) počet nebo druh zboží neodpovídá dodacímu listu (objednávce) nejpozději do 48 hodin od dodání nás informujte.

  • Zboží má vadu, která je zjištěna při používání.  Informujte nás o této skutečnosti, dohodneme se na dalším postupu. Když nám zboží po dohodě vrátíte zpět, do 5 dnů od doručení reklamovaného zboží Vás budeme informovat buď mailem, nebo telefonicky, jak budeme postupovat dále. Reklamaci se pokusíme  vyřídit v co nejkratším termínu, maximální doba na vyřízení reklamace je 30 dnů. O výsledku reklamace Vás budeme písemně informovat. V případě uznání reklamace Vám bude zasláno opravené či vyměněné zboží, popř. vrátíme peníze.

Záruční podmínky, reklamace zboží

Unigal s.r.o.  poskytuje na veškeré zboží  s výjimkou zboží podléhající rychlé zkáze nebo jehož životnost nemůže být naplněna, záruční dobu v délce platné dle obecních zákonných předpisů.

Záruční doba počíná běžet dnem předání zboží.

Kupující má právo do 14-ti dnů od převzetí vrátit zboží, které omylem objednal, avšak pouze za podmínky, že zboží bude vráceno zjevně nepoužité a nepoškozené, v nepoškozeném a neotevřeném originálním obalu. Uhrazenou částku vrátíme zpět na Váš účet. Částka bude snížena pouze o poštovní náklady vynaložené na zaslání původní zásilky.

Z výměny či vrácení zboží, je vyloučeno zboží vyráběné (objednané) na zakázku a zboží prodávané v rámci doprodeje či zlevněné.

Copyright © UNIGAL s.r.o. - kožená, cestovní a sportovní galanterie, Created by AVT design - tvorba www stránek | Mapa stránek

Google  TOPlist  jyxo  Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva  Portál  Bing  Zoohoo  Jahho  sprehledem.cz  Seznam.cz  Linkovník  Najdu.net  Seznam stránek  Zóna.cz - katalog stránek  Príma internet  CZIN.eu  katalog.w-software.com  Dasi.cz  Katalog www stránek  Katalog www stránek  katalog  Katalog web stránek Webatlas.cz  katalog www stránek  eshop  Katalog  Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com  odskok  Žebříček  Euroseznam  ABC Českého Hospodářství  Antonín Urban – Unigal  Najisto.cz  Atlas.cz  Centrum.cz  Firmy.cz  Mapy.cz  firmy